вівторок, 2 жовтня, 2018, 12:34 Львів
У Львові оголошення результатів конкурсу перевізників перенесли на невизначений термін
Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK

Засідання конкурсної комісії, яка має визначити перевізників на автобусних маршрутах у Львові, перенесли на невизначний час – через відсутність документів від контролюючих органів.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, визначити переможців конкурсу комісія мала б сьогодні. Втім, на початку засідання керівник транспортного управління ЛМР Олег Партика повідомив, що досі не надійшли відповіді на запити, які управління надсилало до контролюючих органів. Зокрема, немає відповідей від Державної фіскальної служби та Укртрансбезпеки, а ця інформація необхідна для нараховування балів учасникам конкурсу.

Відтак, чиновник спершу запропонував перенести засідання комісії на тиждень – на 9 жовтня. Втім, комісія підтримала іншу пропозицію – зібратися знову для визначення переможців конкурсу тоді, коли буде зібраний увесь пакет документів.

«Станом на сьогодні ми не маємо інформації з таких інстанцій: Укртрансбезпека, з фіскальної служби,без цієї інформації ми не можемо зараз приймати рішення. Тому сьогодні на засіданні конкурсного комітету було проголосовано, що ми зараз відкладаємо засідання. При наявності усієї інформації від цих інстанцій, коли ми отримаємо відповіді на всі запити, конкурсний комітет продовжить свою роботу», – зазначила голова комісії Ірина Маруняк.

Нагадаємо, львівська мерія оголосила конкурс для автобусних перевізників 16 серпня. 54 маршрутів поділили на 14 лотів, по 3-5 маршрутів у кожному. Подати свої пропозиції перевізники могли протягом місяця. 17 вересня відбулося відкриття конвертів. Так, на конкурс подалися п’ять перевізників, які нині працюють на львівських маршрутах: «Міра і К», АТП-1, «Фіакр-Львів», «Успіх БМ», АТП-14630. Також на конкурс подалося двоє перевізників з інших міст – «СВ Лайф» з Рівного і «АвтоЕкспрес-Днiпро» з Дніпра.

У конвертах, поданих на конкурс, перевізники мали б надали інформацію про наявні у них автобуси, матеріально-технічні бази, GPS-трекери, тощо. Далі управління трансепту мало перевірити достовірність цієї інформації та під час засідання конкурсної комісії шляхом нарахування претендентам балів, визначити переможців.

Як анонсували у мерії, переможці конкурсу мали б бути визначені до 3 жовтня. Десять днів відводиться на оскарження результатів, Тому на 10-15 жовтня мали б вийти на підписання договорів з перевізниками.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 01:08 :42