Новим головою Аграрної партії став Юрій Крутько, – Олег Корбан. Оновлено

Юрій Крутько, голова Аграрної партії України. Фото: прес-служба партії

Аграрна партія України звільнила голову політсили Віталія Скоцика, висловивши йому недовіру за «дискредитацію керівного органу партії». Новим керівником призначили Юрія Крутька.

По це повідомляють «Українські новини», посилаючись на сторінку Facebook заступника голови Аграрної партії України Олега Корбана.

Він розповів, що Аграрна партія України висловила недовіру голові Віталію Скоцику, звільнила його з посади та «взяла на себе всю повноту відповідальності за демократичний розвиток політичної сили».

«12 вересня 2018 року на позачерговому з’їзді Аграрної партії були достроково припинені повноваження Скоцика Віталія Євстафійовича як голови партії, у зв’язку з грубим порушенням ним Статуту партії. Новим головою обрано Юрія Крутька», – повідомив Корбан, цитуючи спільну заяву керівництва та голів обласних партійних організацій Аграрної партії України.

Він розповів, що, згідно заяви, 15 серпня 2018 року відбулося засідання Політичної ради Аграрної партії України. Там було ухвалено «низку важливих для діяльності партії рішень».

«Результати голосування з кадрових питань не сподобалися голові партії Скоцику та він покинув засідання Політради, відмовившись підписувати відповідний протокол, яким оформлюються ухвалені Політрадою партії рішення. Такі протиправні дії голови Аграрної партії України Скоцика В.Є. щодо безпідставної відмови від підписання легітимного протоколу правомочного засідання Політичної ради партії виходять за межі наданих йому Статутом партії та законодавством України повноважень та є одним із свідчень зловживання Скоциком повноваженнями голови партії», – йдеться у заяві.

Відтак, Політрада партії, ухвалила рішення про виключення Скоцика з політсили «у зв’язку з грубим порушенням ним Статуту партії та вчиненням дій, які завдають шкоди авторитету та дискредитують керівний орган».

Окрім того, за його словами, було обрано нових заступників голови Аграрної партії України – Сергія Гайдая, Івана Чайківського, Олега Корбана та Аліма Міщуку. Також було обрано новий склад Політради та Центральної контрольно-ревізійної комісії партії.

«Наразі документи знаходяться на реєстрації в Міністерстві юстиції України», – повідомив Корбан.

Пізніше на пошту ІА ZIK надійшло повідомлення від прес-служби Аграрної партії України, де зазначили, що головою структури досі є Віталій Скоцик, а інформація про зміни в кадровому складі нібито є недостовірною.

«Офіційно заявляємо, що Головою Аграрної партії України є Скоцик Віталій Євстафійович. Перевірити інформацію можна в реєстрі Міністерства юстиції», – йдеться у повідомленні.

«Інформація щодо обрання новим Головою Аграрної партії України Юрія Крутька є фейковою. Аграрна партія спростовує цю інформацію і наголошує, що за Статутом партії зміна лідера відбувається лише під час З’їзду Аграрної партії. Однак, від 24 березня і станом до сьогодні – 2 жовтня 2018 року Аграрна партія не проводила жодних з’їздів. Більше того, голова Партії, Віталій Скоцик не брав участі у будь-яких засіданнях центральних органів партії, де б розглядалося припинення повноважень голови Партії, і не призначав виконуючого обов’язки партії в період з серпня і по 2-е жовтня цього року», – додають у прес-службі.

Як йдеться у повідомленні, у Мін’юст подали документи, якими намагаються узаконити «уявну заміну» голови партії та складу керівних органів на основі «нелегітимного з’їзду від 12 вересня цього року, який Аграрною партією не проводився». Тому представники партії звернулися до правоохоронців.

«Наразі, Аграрна партія України звернулася до правоохоронних органів з приводу поданого до Міністерства юстиції фейкового пакету документів, який завізовано підробленими підписами. Вчора, 1 жовтня Голова Аграрної партії Віталій Скоцик офіційно повідомив ЗМІ про спроби рейдерського захоплення партії на прес-конференції», – зазначають у структурі.

Як повідомлялось раніше, у січні про припинення співпраці із Аграрною партією заявив і політик та дипломат Роман Безсмертний.Loading...