live
Новини » Політика

Ляшко залишив для наступників «лікувальні декорації» на трибуні Верховної Ради

Скріншот з відео

Партійці Радикальної партії під час виступу Олега Ляшка, який говорив про непомірні для українців ціни на лікарські препарати, розклали на трибуні коробки із різними ліками. Проте після завершення виступу лідера партії «декорації» так і не прибрали.

Голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко, виступаючи сьогодні під час ранкового засідання Верховної Ради, яке транслює телеканал ZIK, порівняв ціни на ліки в Україні та сусідній Польщі. Політик наголосив, що у нашій країні – ціни  захмарні.

Олег Ляшко розповів, що сьогодні зранку навідався до аптеки та придбав низку популярних препаратів – від серцевих недуг, для зниження тиску, кровоспинний, протиепілептичний препарати, для лікування суглобів, зауваживши, що ліки в Україні значно дорожчі, аніж у сусідніх країнах. Політик заявив про ініціативу знизити цін на ліки на чверть. Олег Ляшко розклав коробки та блістери на трибуні ВРУ, а коли завершив виступ, так і залишив їх там.

Перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко, запросивши до слова наступного доповідача – голову фракції «Народного фронту» Максима Бурбака, зробила «радикалам» зауваження: «Пане Олеже, ваші «декорації» не залишайте пану Максиму. Пане Олеже, у нас пан Максим – здорова людина, він не потребує пігулок».

Проте на зауваження «радикали» не відреагували – наступним доповідачам довелося виступати з трибуни із «лікувальними декораціями».

Нагадаємо, у затвердженому урядом бюджеті на 2019 рік на державну програму «Доступні ліки» закладено 1 млрд грн.Loading...
Loading...
Loading...