Новини » Київ

Київські фонтани відключили до 1 травня

Світломузичний фонтан на Майдані Незалежності в Києві. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Фонтани, розташовані на Майдані Незалежності та в акваторії Русанівського каналу в Києві, з 1 жовтня припинили свою роботу, їх запустять 1 травня 2019 р.

Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації.

«З 1 жовтня столичні фонтани припиняють роботу і переходять в осінньо-зимовий режим. Працівники спеціалізованого комунального водогосподарського підприємства «Київводфонд» зараз проводять необхідні роботи з демонтажу зовнішнього обладнання для його збереження в період холодів... Столичні фонтани відновлять свою роботу з 1 травня 2019», – йдеться в повідомленні на сайті мерії в понеділок.

У КМДА зазначили, що перш за все демонтується все зовнішнє обладнання, проведені санітарно-профілактичні роботи, вимиваються чаші. Далі роботи триватимуть безпосередньо в підземній частині фонтанів.

«Як і в минулому році, світло-музичний фонтанний комплекс на Майдані Незалежності, який складається з одного великого і шести малих фонтанів, буде законсервовано із застосуванням спеціальної конструкції, яка захищатиме фонтани в зимовий період і буде служити антивандальним захистом», – розповіла директор «Київводфонд» Світлана Козловська.

В інформації також йдеться, що дванадцять фонтанів, розташованих в акваторії Русанівського каналу, теж будуть демонтовані із залученням фахівців-дайверів і вивезені для належного зберігання до наступного року.

Loading...