Новини » Регіони 2 жовтня, 2018, 12:26
Безготівкову оплату проїзду в Луцьку узгоджують із перевізниками

Луцька влада намагається напрацювати схему впровадження в життя безготівкового розрахунку за проїзд у громадському транспорті, яка би влаштувала всіх.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

Депутати міськради затвердили Програму автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в громадському транспорті Луцька. Це комплексний документ, який передбачає кардинальні зміни у системі пасажирських перевезень у місті. Розробником документу є управління транспорту та зв’язку міської ради.

І от сьогодні, 2 жовтня, відбувся черговий круглий стіл щодо обговорення проекту рішення виконкому про порядок здійснення контролю оплати проїзду у міському пасажирському транспорті загального користування.

Начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Володимир Степанов зазначив, що це уже третє засідання з обговорення ряду проектів рішень, необхідних для впровадження системи автоматизованої системи оплати проїзду. За його словами, збираються усі пропозиції та зауваження, їх опрацьовуватимуть та вноситимуть у підготовлені проекти рішень. Такі обговорення проводять, аби цей документ задовільняв усі сторони процесу.

Потому заступник начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Середа ознайомив присутніх з основними положеннями документу.

Під час обговорення у перевізників, які працюють на міських автобусних маршрутах, виникло ряд зауважень. Зокрема, вони стосувалися саме проведення контролю за оплатою проїзду у громадському транспорті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 18:19 :00