Новини » Політика 2 жовтня, 2018, 21:20
Андрій Гергерт: Народ на окупованих територіях втрачений для України
ZIK
ZIK

Мешканці окупованих територій втрачені для України. Вони озлоблені й ставляться до нас із ненавистю.

Про це в ефірі програми «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів доброволець, комбат Андрій Гергерт (позивний «Червень»).

«Український народ на тій території втрачений для України. Не бачу шляху його повернення й асиміляції ні в якому вигляді. Я спілкувався з тими хлопцями, які попадали до них в руки, не до офіцерів російських найманців, а до медсестер, наглядачів і чув, як вони над ними знущалися. Вони озлоблені й з ненавистю до нас ставляться. Коли я чую в ефірах розмови про їхню асиміляцію і про їхнє повернення – мене охоплює жах. Половина з них вже вбивали або були дотичні до вбивства», – зазначив доброволець.

За його словами, Путін прийшов на благодатну територію. Російські війська прийшли туди, де справді чекали – як у Криму, так і на Донбасі. 

«Вони не прийшли у Львів і на іншу територію. Вони дійсно виходили з прапорами, вони дійсно говорили: прийди і дай нам вже і зараз. Ними можна дуже легко маніпулювати через їхню неосвіченість і лінивість щось пізнавати і шукати. Та територія втрачена, екологічно знищена, сплюндрована, розграбована», – зауважив комбат Гергерт.

Пан Гергерт сказав, що та частина людей, яка на окупованих територіях справді була проукраїнська – або виїхали в Україну, або пішли відвойовувати свою землю, або через різні обставини страждають там. Сьогодні вони платять велику ціну за те, що не були активними, що не взяли вчасно зброю і не розігнали проросійські мітинги раз і назавжди. 

«Добровольці з Донецька й Луганська – це найсміливіші мої бійці. Це їхня земля, і заради них я хочу повернути Донецьк і Луганськ. Ці люди повинні бути там господарями», – переконаний гість програми.

До слова, колишній президент Франції Франсуа Олланд вважає, що введення миротворців на Донбас матиме сенс тільки на кордоні між Україною і Росією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 07:47 :16