Новини » Регіони 1 жовтня, 2018, 15:59
В Івано-Франківську визначились з назвою транспортної картки – «Галка»

В Івано-Франківську звершилось голосування за назву майбутньої транспортної картки. Мешканцям дали три тижні, аби визначитись з назвою, яку обирали з більше як 10 варіантів.

Після того, як було обрано два фаворити, відбулось фінальне голосування. В результаті найбільше голосів отримала назва – «Галка». Про це сьогодні, 1 жовтня, повідомив власкор IA ZIK.

Як повідомляла IA ZIK, в Івано-Франківську в комунальному транспорті діятиме 4 види карток: загальна, пільгова, студентська/учнівська та проїзний. Остання дозволить їздити з пересадками. А нові пільгові картки будуть персоніфіковані, на них буде фото та за необхідності – термін дії.

«Багато місяців ми працюємо над впровадження електронного квитка у нашому місті. Спершу КП «Електроавтотранс» розробляло його концепцію – над цим працювали дотепер. Зараз вже замовили валідатори для встановлення їх у комунальному транспорті. А з жовтня цього року розпочнеться виготовлення карток для проїзду. Цілком же запустити електронний квиток ми плануємо вже до кінця наступного року», – зазначає міський голова Руслан Марцінків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 11:04 :35