Новини » Економіка 1 жовтня, 2018, 13:59
У Президента заявили про нові інвестиції зі США і потребу ухвалення «фінансових» законів
Долари США. Фото: Pixabay
Долари США. Фото: Pixabay

Американські компанії готові збільшувати інвестиції в Україну. Під час зустрічей Президента України у США з представниками бізнесу були представлені готові бізнес-проекти, реалізація яких запланована в Україні найближчим часом.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп), яке транслює телеканал ZIK, повідомила представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

Ірина Луценко поінформувала, що Президент України, перебуваючи у США, зустрівся із представниками великих компаніями.

«Президент зустрівся з бізнесом у США, де провів зустрічі з компаніями «ATА», «IBM», «Boing», «Motorolla», «Coca-Cola» та інших, на яких обговорювали додаткові інвестиції для України. Американські компанії готові збільшувати інвестиції у нашу державу. Були представлені готові бізнес-проекти, реалізація яких запланована в Україні найближчим часом», – зазначила Ірина Луценко.

З огляду на це, як наголосила Ірина Луценко, Президент України звернувся до парламенту з проханням пришвидшити розгляд проектів законів №№ 2413-а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» та 2414-а «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг».

Ірина Луценко додала, що, виступаючи під час форуму у Харкові 29 вересня, Президент України наголосив на необхідності розгляду проектів законів про податок на виведений капітал, Національне бюро фінансової безпеки, про концесії, процедуру банкрутства, бізнес-омбудсмена.

Нагадаємо, минулого тижня Петро Порошенко взяв участь у 73 сесії Генеральної Асамблеї ООН

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 01:30 :45