Новини » Київ 1 жовтня, 2018, 2:30
У Києві евакуатори почали прибирати центр від автомобілів-порушників

За перший день вступу в дію нового закону в Києві евакуювали 23 авто-порушники правил дорожнього руху. Це допоможе підтримувати порядок на столичних дорогах. І незалежно від того, наскільки повною мірою працює закон. На цьому наголосив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

«Основна увага прикута до центру. Прибираються авто, що порушують правила паркування у критично завантажених місцях: на Бессарабці – як безпосередньо довкола ринку, так і на переході на Басейну, особливо поблизу «Гуліверу», де з чотирьох існуючих смуг рухаються лише дві. Такі ж проблеми маємо на Михайлівський та Софійській. Перелік вулиць розширюватиметься, евакуатори прибиратимуть автівки, що припарковані незаконно та заважають руху транспорту з інших вулиць», – підкреслив Дмитро Давтян.

У центрі на критих паркінгах створено понад 4000 паркомісць, більшість з яких донедавна стояли порожніми. Ситуація почне змінювати, адже евакуація коштує 1500 гривень, що є дорожче, ніж паркінг. Це не лише законно, але й безпечно та зручно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:47 :55