Новини » Суспільство 1 жовтня, 2018, 3:30
Священик попередив про старт релігійної війни через автокефалію української церкви

На перший погляд, явище крайнього релігійного фанатизму і супутніх йому «священних воєн» в християнському світі залишилося далеко в середніх віках. Неймовірною здається сама ідея, що щось подібне може початися в центрі Європи – Україні, з подачі північного сусіда. Однак до такого повороту подій слід бути готовими.

Ієрей Української православної церкви Київського патріархату, відомий волонтер і військовий капелан Костянтин Холодов попередив співвітчизників про небезпеку, яка напевно піде за визнанням автокефалії, – повідомляє «Діалог».

Про це священик написав на своїй сторінці в соцмережі. Холодов розповів, що мав розмову з вказаним джерелом в УПЦ МП, він попередив про підготовку Москвою масових протистоянь і провокацій в Україні, там не зупиняться ні перед чим, щоб влаштувати ще одну війну, на цей раз не «за російську мову» і «федералізацію», а за парафії, монастирі та храми.

«Їх реально готують до того, що буде священна війна за церкви. Що буде масове захоплення храмів та інших приміщень.

Примітно, що саме джерело хоч і вболіває за об’єднання в єдину помісну Православну Церкву, однак після накрутки архієреїв і «відповідальних осіб» виглядає дуже нервовим і агресивним.

«Ми готові вмирати як мученики!», – ось основний його меседж. Їх реально заряджають на щось страшне і криваве. Для СБУ ще один важливий фронт», – пише Костянтин Холодов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:20 :53