Політексперти пояснили, чому потенційні кандидати в президенти не зацікавлені у знятті недоторканності з Вілкула

Олександр Вілкул. Фото: УНІАН

У комітетах Верховної Ради немає згоди стосовно питання подання на зняття недоторканності. Той же Карпунцов (народний депутат Валерій Карпунцов від БПП, – ред.). Я чув, як в кулуарах він говорив, що дуже слабкі звинувачення проти Вілкула, принаймні.

Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив політичний експерт Володимир Воля, коментуючи повторне подання Генпрокуратури на зняття недоторканності з Олександра Вілкула.

Воля зазначив: «Я думаю, що навіть якщо в зал Верховної Ради ці уявлення вийдуть, за них можуть не проголосувати. Чому? Тому, що є певні політичні контексти».

Напередодні політолог Андрій Бузаров в ефірі NewsOne також заявив, що фракції в ВР не проголосують за подання Генпрокуратури на Вілкула, яке може мати політичний характер через те, що опозиціонер може бути одним з кандидатів у президенти.

«Інші депутати, я говорю про Тимошенко й інших, сидять в парламенті і дивляться: якщо влада робить подання на зняття недоторканності з Вілкула, то вони можуть і на нас зробити подання. Природно, є шанс того, що ці подання знову не будуть проголосовані напередодні виборів», – сказав Бузаров.

Нагадаємо, що це не перше подання на Вілкула. 25 травня ГПУ внесла до парламенту подання щодо згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Олександра Вілкула. 19 червня регламентний комітет Верховної Ради повернув подання до ГПУ у зв’язку з тим, що воно було подано з порушенням законодавства.


Реклама

Создайте определенный уют и комфорт в вашем доме. Этого можно достичь разными способами. К примеру можно покрывало купить в Украине, или сменить штору. Создавайте уют и чувствуйте комфорт во всем.Loading...