Новини » Економіка 1 жовтня, 2018, 14:09
Парубій висловив бажання залучити американців до керування українською ГТС
ZIK
ZIK

Спільне управління українською газотранспортною системою разом із стратегічними партнерами дозволить Україні залучити значні інвестиції. До того ж, така співпраця унеможливить реалізацію планів Путіна щодо української ГТС.

Про це під час свого брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Він висловив переконання у тому, що сьогодні вкрай важливим є залучення авторитетних міжнародних партнерів до управління українською газотранспортною системою.

«Більше того, зовсім нещодавно перебуваючи з офіційним візитом у США, я мав переговори з найбільш потужними енергетичними компаніями, аби вони увійшли в управління газотранспортної системи України», – розповідає голова Верховної Ради.

На його думку, це одне з ключових рішень щодо не лише енергетичної, а й усієї сфери безпеки в Україні загалом.

«Спільне управління ГТС дозволить Україні отримати дуже потужні інвестиції. Ба більше, це питання дуже пов’язане з «Північним потоком-2». Сполучені Штати сьогодні є доволі різким критиком цього газопроводу. Як відомо, в Конгресі ще тривають дебати щодо санкцій», – зауважив Андрій Парубій.

Тому він переконаний, що коли потужні енергетичні компанії Сполучених Штатів будуть партнерами України в управлінні її газотранспортною системою, це зробить їх позицію ще більш послідовною та жорсткою.

«І, звичайно, найголовніше: входження наших партнерів в український енергетичний ринок на правах інвесторів і партнерів у майбутньому унеможливить будь-яку реалізацію планів Путіна щодо управління українською ГТС», – запевнив парламентар.

Він переконаний, що вирішення цього питання дозволить Україні стати значно потужнішою державою у питанні енергетичної безпеки та багатьох інших.

Нагадаємо, під час засідання погоджувальної ради голова фракції БПП Артур Герасимов заявив, що Юлія Тимошенко намагається заблокувати перемовини з європейцями щодо ГТС для того, «щоб дати Путіну необхідний час для будівництва «Північного потоку-2».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 09:48 :51