Новинський очолив рух «Партія миру»

Вадим Новинський. Фото: Нужненко Сергій/УНІАН

Під час Великої ради всеукраїнського руху «Партія миру», що відбувся минулої п’ятниці, сформували керівні органи руху та обрали голову. Ним став Вадим Новинський.

Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Дорогі друзі, минулої п’ятниці відбулася Велика рада всеукраїнського руху «Партія миру». Були сформовані керівні органи організації, а мені була надана висока честь бути обраним главою руху», – написав Вадим Новинський.

Політик зазначив, що за лічені місяці з того дня, як він з однодумцями ініціював створення руху, який об’єднав би усіх для досягнення миру в Україні, відгукнулися тисячі українців по всій країні.

«За ці місяці у нашого руху з’явилися сотні осередків практично в кожному регіоні країни, створені 22 обласні організації, і кожен день з’являються наші нові підрозділи», – акцентував Вадим Новинський.

Політик вважає, що ідея миру об’єднує людей із різними політичними поглядами, різного віку і соціального статусу. І зараз вона є по-справжньому націєтворчою.

«Вважаю, що саме на всеосяжній ідеї миру – миру у серці кожного українця, миру між українцями, миру без війн і конфліктів – ми зможемо побудувати нову, успішну, щасливу Україну», – резюмував Вадим Новинський.

Нагадаємо, за даними опитування соціологічної групи «Рейтинг» (25 вересня) про сфери, щодо яких є найбільшими очікування першочергових змін від майбутнього Президента України, 66% українців заявили, що очікують завершення війни на Донбасі. 49% хочуть бачити посилення боротьби з корупцією, а 34% – підвищення соціальних стандартів. Крім того, 73% опитаних вважають, що країна зараз рухається в неправильному напрямку.

Війну на Донбасі вважають проблемою «номер один» і 60% опитаних, згідно з дослідженням про соціально-політичну ситуацію в країні, яке було презентоване в Києві 14 вересня Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Loading...