Новини » Львів 124

Львівський безпековий форум відкриє відомий англійський аналітик Едвард Лукас

24 жовтня у Львові стартує Львівський безпековий форум 2018. Провідна тема масштабного заходу – «Економіка війни чи війна економік». Відкриватиме форум відомий англійський аналітик Едвард Лукас.

Як повідомили сьогодні прес-службі Львівської міської ради, Львівський безпековий форум – це дискусійна платформа для пошуку відповіді на запитання, яким має бути новий безпековий порядок у світі. Спікерами форуму стануть провідні експерти з більш, ніж 10 країн світу, а саме з Грузії, Естонії, Молдови, Польщі, Німеччини, США, Канади тощо.

Учасники форуму порушуватимуть такі теми: «Як «Північний потік-2» змінює карту світу», «Як захистити критичну інфраструктуру в час асиметричних воїн», «Політика щодо окупованих територій: як зробити їх утримання складним для агресора, як попередити утворення нових сірих зон у світі», «Побудова ефективної моделі армії в сучасних умовах безпеки», «Оборона як сучасне поняття – безпека як основа управління державою» та інші.

Захід розпочнеться виступом впливового англійського аналітика, журналіста і публіциста, а зараз старшого наукового співробітника СЕРА (Центр аналізу європейської політики – неурядова дослідницька організація, США) Едварда Лукаса.

«Едвард Лукас – один із найавторитетніших фахівців, які почали усвідомлювати наслідки для Європи російської економічної (точніше, сировинної) експансії ще багато років тому. Він не лише усвідомлював масштаби цієї проблеми, а й попереджав увесь цивілізований світ про агресивні наміри Москви», – зазначила співголова Безпекового форуму і заступниця голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

Також серед топ-спікерів Львівського безпекового форуму:

– Река Смеркені, віце-президент впливової американської організації CEPA;

  • Стівен Блокманс, старший науковий співробітник та голова відділу зовнішньої політики ЄС;
  • Глен Ґрант, підполковник Британської Армії у відставці та експерт українського Інституту майбутнього;
  • Бен Ходжес, генерал-лейтенант амерканської армії у відставці, який торік ще був командувачем Сухопутних військ НАТО в Європі, та інші;

Організатори форуму: ГО «Інститут Просвіти», Український католицький університет, «Інститут міста» та Львівська міська рада.

Львівський безпековий форум 2018 триватиме з 24 до 26 жовтня 2018 року в Інформаційно-культурному центрі ім. А. Шептицького Українського католицького університету у Львові. З детальною програмою форуму можна ознайомитися на сайті «Інституту Просвіти».

Нагадаємо, Львівський безпековий форум вже вдруге збирає авторитетних фахівці та експертів з США, Канади, Європи та України. Торік учасники форуму дискутували про те, як припинити заохочення агресора, хто має брати участь в переговорах із врегулювання конфлікту, чи торгівля з агресором легітимізує дії агресора і чи санкції є достатнім по собі інструментом стримування військової агресії.

загрузка...
загрузка...
Loading...