Герасимов і Тимошенко посперечались через «мрії Кремля» і «темники проти опонентів»

Усередині України активно просуваються ідеї Кремля щодо послаблення нашої країни та допомоги країні-агресору.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп), яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції БПП Артур Герасимов.

Артур Герасимов заявив, що гібридна війна проти України нині триває не лише на фронті чи на дипломатичному рівні.

«Усередині нашої країни активно, на жаль, просуваються ідеї Кремля щодо послаблення України та допомоги країні-агресору. Нещодавно неголосування Юлії Володимирівни Тимошенко за визнання РФ країною-агресором отримало продовження. Напередодні цей політик заявила, що ліквідує «Нафтогаз», якщо очолить країну», – заявив Артур Герасимов.

Політик нагадав, що саме «Нафтогаз» виграв процес у Стокгольмському арбітражі проти «Газпрому».

«Ми виграли 4 млрд 600 млн дол., які російський «Газпром» хотів забрати в України на підставі сумнівних газових контрактів 2009 року. Газпром спробував відхилити це рішення через іноземні суди, але це не вдалося. Знаєте, було цікаво, де росіяни зроблять наступний крок, і ось ми почули заяву Юлії Тимошенко. Зрозуміло, що Кремль мріє про ліквідацію «Нафтогазу», бо формально не буде кому платити, а поки будуть розбиратись, кому платити, шукати правонаступників, Кремль отримає головне – у нього не будуть забирати гроші та арештовувати нерухомість за кордоном», – заявив Артур Герасимов.

Голова фракції БПП також заявив, що Тимошенко намагається заблокувати перемовини з європейцями щодо ГТС для того, «щоб дати Путіну необхідний йому час для будівництва «Північного потоку-2».

«Виникає лише одне питання: ці дві заяви від браку досвіду чи написані не в Україні?» – заявив Артур Герасимов.

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко у відповідь звернула увагу на те, що голова фракції БПП «читав з аркуша свій «темник» та 90% часу для виступу присвятив дискредитації» імені Юлії Тимошенко.

«Через шість місяців вам політичний кінець, і вам доведеться відповісти за злочини, які ви скоїли проти українського народу», - звернулася до голови фракції БПП Юлія Тимошенко.

Політик заявила, що дивним виглядає те, що Артур Герасимов говорить про антиросійські речі, оскільки, з її слів, його радником був Ігор Безлер (терорист на прізвисько «Бєс»).

«Майте совість і говоріть про державні інтереси, а не боріться на Погоджувальній раді з опонентами», – заявила Юлія Тимошенко.

Читайте також: Ставнійчук спрогнозувала, що було би з країною, якби Тимошенко стала Президентом

Нагадаємо, це вже не перша суперечка між БПП та «Батьківщиною» у ВРУ цього пленарного тижня. Як повідомляли раніше, Юлію Тимошенко у Раді спитали, про що у Москві її зять говорить із «емісарами Путіна».

Від лідерки фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко у ВРУ також вимагали негайних вибачень перед першим заступником голови ВРУ Іриною Геращенко через «принизливі звинувачення» партійця «Батьківщини» Сергія Соболєва на адресу першого віце-спікера.

Читайте також: Юлія Тимошенко не буде Президентом, – Олександр МорозLoading...