Новини » Політика

Експерт пояснив, навіщо політики підіймають «на списи» заяви Савченко

ZIK

Зараз усе, що відбувається стосовно Надії Савченко, потрібно сприймати крізь призму кампанії РФ щодо України, щоб нав’язати мир на своїх умовах.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Сергій Таран.

Гість програми, коментуючи словесну перепалку між першим заступником голови ВРУ Іриною Геращенко та лідеркою фракції «Батьківщина» Юлією Тимошенко через Надію Савченко, зауважив, що всі тези, які говорить Савченко (зокрема про те, що потрібно домовлятися напряму з терористами, що основна проблема – не у РФ, а в українській владі, тощо), підхоплюють у медіа, ці тези стануть частиною передвиборчої кампанії окремих кандидатів, тому і є дуже резонансними.

«Те, що вона говорить, підіймається «на списи» деякими політичними силами. Вони якраз і намагаються показати, що проблема не в комусь іншому, а в нас – нібито на нас ніхто не нападав, нам потрібно домовлятися із терористами», – заявив Сергій Таран.

Що ж до визволення Надії Савченко із російського полону, політолог наголосив, що якщо будь-який український громадянин потрапляє у полон, Україна повинна зробити все, щоб його звільнити: «Як тільки цей громадянин чи громадянка потрапляють до України і стають частиною політики, це вже зовсім інша історія, до цього потрібно по-іншому ставитися».

Гість програми переконаний, що зараз усе, що відбувається стосовно Савченко, потрібно сприймати крізь призму кампанії РФ щодо України, щоб нав’язати мир на своїх умовах. Політолог вважає, що різні речі стосовно Надії Савченко ще не раз виникатимуть під час виборчої кампанії.

Сергій Таран, повертаючись до сьогоднішньої суперечки, зауважив: «На Погоджувальній раді згадують все, що завгодно, крім тих законопроектів, які мають розглядати у Верховній Раді».

Нагадаємо, сьогодні під час засідання Погоджувальної ради перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко та лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко посперечалися через Надію Савченко.

Додамо, нині під час Погоджувальної ради виникла словесна перепалка між головою фракції БПП Артуром Герасимовим та Юлією Тимошенко через «мрії Кремля» і «темники проти опонентів».

Loading...