Новини » Політика 1 жовтня, 2018, 10:46
Час подолати шлях від «радянщини» до європейських стандартів життя, – Порошенко
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua/Лазаренко Микола
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua/Лазаренко Микола

Петро Порошенко запевнив, що, спільними зусиллями влади і суспільства, в Україні вдасться вирішити складні питання з подолання бідності й життєвих негараздів пенсіонерів і ветеранів.

Про повідомляється у зверненні президента з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

«Впевнений – спільними зусиллями влади та суспільства вдасться вирішити складні завдання з подолання бідності й життєвих негараздів пенсіонерів, ветеранів війни, праці та військової служби», – йдеться в повідомленні.

Він підкреслив, що збройна агресія РФ, анексія нею Криму та окупація частини Донбасу, блокада нашого транзиту до третіх країн, втрата приблизно чверті вітчизняного промислового потенціалу – це була спроба поставити українців на коліна. Безумовно, за його словами, такі виклики негативно вплинули на курс національної валюти, пришпорили інфляцію, погіршили соціальну захищеність населення.

«Наша мета – якнайшвидше подолати шлях від заскорузлих радянських принципів проживання до європейських стандартів життя. Саме тому нами розпочато комплекс реформ у найважливіших сферах, зокрема пенсійній», – зазначив Порошенко.

Водночас він повідомив, що позитив від цих необхідних змін громадяни відчують лише тоді, коли остаточно буде подолано економічну кризу, яка, здебільшого, спричинена війною.

Порошенко побажав, щоб цей день, коли у світі відзначається День ветерана і літніх людей, став для усіх ще одним утвердженням одвічних цінностей українців, шанобливого ставлення до людей поважного віку, всенародної поваги та любові, визнання їх високих чеснот і заслуг.

Як відомо, 1 жовтня з ініціативи ООН у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 00:29 :14