Новини » Курйози 1 жовтня, 2018, 14:11
«Борщ – це ДНК українців»: Після допису Супрун про суп у мережі бурхливо розвинули тему
Борщ
Борщ

Черговий допис в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун спровокував у мережі цілу серію думок та дискусій на тему чи потрібно щодня їсти суп? Особливо, українців зацікавило питання пов’язане із борщем.

Про це написав у своєму Фейсбук політик і блогер Віталій Чепинога.

«Чогось всі напали на Уляну Супрун, що вона заборонила їсти суп. І під ці санкції нібито потрапив і свята-святих – Борщ!.. По-перше, їжте собі свій суп (коли не баче ніхто). А по-друге, про борщ там нічого не сказано. Борщ – то не суп і не «пєрвоє». Борщ – то «главне»! То – наша додаткова хромосома, ДНК нації і сама національна ідея во плоті. Зазіхати на нього ніхто й не думав… Пора б якусь ліцензію ввести на борщ. Бо варять чорті шо, та ще хвастаються – осьо який в мене борщ!... А воно й не борщ, а щі якісь, прости господи... Не допускать такого. Припинить нівеляцію борщу строжайшим образом. Бо стандарти нарушаються повсємєсно. Сам лічно недавно посеред Києва бачив борщ з лігурійським песто з базіліка... Христопродавці!», – з гумором написав Віталій Чепинога.

Також політик жартома додав, що потрібно саджати у тюрми за неправильно зварений борщ.

«Борщ то не для «жерти», а для «причащаться»... Тому на варіння борщу потрібні чіткі і конкретні підстави. Як на комунальні стандарти. Скажімо такі: «варить борщ можна тоді, коли температура навколишнього середовища не піднімається вище п’яти градусів по Цельсію впродовж тижня»... І тільки – через відповідний дозвіл від НАБУ (Національне Агентство Борщу України)», – підсумував Віталій Чепинога.

Нагадаємо, в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про користь супу для організму людини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 13:18 :52