У Львові відзначили впливових представників громади

Впливових представників громади відзначили у Львові. Власний рейтинг «Топ-100» громадських, спортивних і політичних діячів оприлюднило інформагенство «MediaStar» 28 вересня.

Номінантів обирали серед представників влади та органів місцевого самоврядування, медицини та культури, меценатів, інвесторів, менеджерів, галузевих лідерів. Також відзначали за досягнення в освітній реформі, за гуманність та волонтерство, інновації та креативність.

Результат пошуку зображень за запитом

Як розповіла керівниця агенства Зоряна Павлишин, рейтинг презентують вже вдесяте. «Кожного року ми проводимо рейтингове опитування. Даємо анкети, розпитуємо думку соціологів, політологів, громадськості. Ці люди визначають по 5 осіб, які, на їхню думку, зробили щось важливе для Львова, – каже Павлишин. – Потім ми формуємо списки у різних категоріях. Кожного року ці категорії дещо змінюються, в залежності від того, що зробили номінанти для міста».

Нагородження відбулося у Палаці мистецтв у форматі музично-розважального шоу за участі співочих та танцювальних колективів. У числі номінантів відзнаку «Прорив року» отримав політик, голова Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

«Це досягнення і нашої політичної сили, тих людей, які працюють з нами. Якщо нас помітили організатори, значить нас помічає суспільство і жителі нашої області, – повідомив Михайло Цимбалюк. – Прорив для кожного є свій. Сьогодні прорив потрібен в нашій державі і на міжнародній арені. Потрібен прорив в економічному зростанні, попри теперішній занепад. Прорив має бути навіть у тому, що люди повинні знати – якою є реальна ціна комунальних послуг. І я впевнений, що наступного року таки відбудеться прорив – прорив у нашій державі. Коли зміниться влада і прийдуть ті, що будуть відповідати за свої слова і за дії».Loading...