Новини » Спорт 30 вересня, 2018, 23:41
Тренер «Шальке-04» Доменіко Тедеско: Коноплянка на своєму фланзі постійно тиснув на суперників / schalke04.de

Головний тренер німецького «Шальке-04» Доменіко Тедеско задоволений грою команди загалом та діями українця Євгена Коноплянки зокрема у вчорашньому переможному матчі чемпіонату Німеччини з «Майнцем» (1:0).

Головний тренер «Шальке-04» Доменіко Тедеско прокоментував мінімальну перемогу своєї команди над «Майнцем» (1:0) і відзначив гру українського півзахисника Євгена Коноплянки. Про це він розповів клубному сайту.

«Ми дуже раді виграти наші перші три очки в сезоні, з плечей впав великий тягар. Радий за шанувальників і за команду. В цілому, перший тайм був хорошим. Ми показали хороший футбол і класно пресингували суперника.

Проти «Майнца» ми зіграли спокійно і розважливо, що нам варто спробувати робити кожні 90 хвилин. У нас йшла гра на флангах, тому що Євген Коноплянка та Хамза Менділ постійно тиснули на суперників. Амін Харит вдало підтримував атаку, а Суат Сердар був уважним в центрі поля.

Хотілося б привітати всю команду. Ми домінували в центрі поля і знайшли успішний баланс між короткими і довгими передачами. Могли вирішувати результат зустрічі в другому таймі, особливо після контратак», – цитує Доменіко Тедеско schalke04.de.

Нагадаємо, «Шальке-04» після п’яти поразок у стартових п’яти турах Бундесліги відсвяткував першу перемогу. Євген Коноплянка у день свого 29-го дня народження відзначився гольовою передачею.

2019-04-21 17:34 :11