Новини » Суспільство 29 вересня, 2018, 23:00
«Внуки Леніна грозять розправою», – заява митрополита УПЦ (МП) Володимира

Намісник Свято-Успенської Почаєвської Лаври, митрополит УПЦ (МП) Володимир закликав вірян «бути готовими, щоб її захистити».

У зверненні митрополита, яке оприлюднено на сайті Лаври, зазначено, що «внуки Леніна по духу грозять (Лаврі) розправою».

«Враховуючи ситуацію, яка склалась, і по інформації, якою ми володіємо, і по загрозам розправою, яка все поширюється, видно, що і нам прийдеться щось пережити... Просимо вашої підтримки, в першу чергу молитвенну, моральну... потрібна буде і фізична ваша присутність. Тепер не 17-й рік двадцятого століття, і не розгул жовтневої революції, однак внуки Леніна – по духу, грозять розправою, а тому захистимо свою святиню», – зазначив митрополит Володимир. 

Він закликав тих, «кому не байдужа доля Почаївської Свято-Успенської Лаври, будьмо готові, щоб її захистити». Він додав, що інформацію, «коли приїхати», буде повідомлено додатково. 

Також намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври заявив, що Українська Православна Церква «має канонічний статус, визначений Томосом від 29 жовтня 1990 року від Матері Церкви».

«Тепер хтось хоче ввести в залежність від новостильного Патріарха і друга папи римського Варфоломія.... Новий стиль з його наслідками нам православним неприємлемий. І ми задоволені тим статусом, який має наша Церква», – заявив він. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 04:56 :53