У «розборках» у Донецьку постраждало четверо осіб. Бойовики у всьому звинувачують «хунту»

Фото: "Новости Донбасса"

Внаслідок сьогоднішнього вибуху в окупованому Донецьку постраждали четверо людей. У однієї з жінок серйозні поранення.

Про це повідомляє «Интерфакс».

Як зазначає видання, серед постраждалих також «кандидат на пост глави ДНР» від Компартії Ігор Хакімзянов.

У момент вибуху Хакімзянов перебував усередині будівлі де відбувався з’їзд Компартії.

Постраждалий Хакімзянов. Фото:
Постраждалий Хакімзянов. Фото: "Новости Донбасса"

«На момент вибуху в будівлі знаходилося близько 50 осіб. На місці вибуху знайшли пакет. Постраждали дві жінки, в однієї з них сильні опіки. Також постраждав Ігор Хакімзянов – «кандидат на пост глави ДНР», – розповів журналістам член «Компартії ДНР» Геннадій Фоменко.

У свою чергу депутат «Народної ради ДНР» Владислав Бердичівський повідомив журналістам, що будівля, де проводився з’їзд, сильно постраждала, вигоріло кілька кімнат першого поверху.

«Це наша будівля, сьогодні 307 делегатів брали участь в роботі з’їзду. З’їзд закінчився, я проводив нараду, вона завершилася, ми виходили з кімнати і тоді пролунав вибух. Буквально на наших очах, – розповів він. – Сильно постраждала секретар міськкому Ірина Якіна, у неї множинні осколкові поранення тіла та обличчя. Також госпіталізовано ще двоє людей».

Пізніше джерело видання у «раді міністрів ДНР» повідомило, що число постраждалих під час вибуху на з’їзді Компартії в Донецьку, попередньо, склало чотири людини.

«За уточненими даними, четверо постраждалих. Загиблих немає», – підкреслив співрозмовник видання.

«У будівлі спрацював вибуховий пристрій. Закладка була зроблена заздалегідь – орієнтовно за день до з’їзду», – заявило джерело.

За його словами, правоохоронні органи «ДНР» розглядають, як основну версію події - «причетність української диверсійно-розвідувальної групи».

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, сьогодні на з’їзді «Компартії ДНР» у Донецьку стався вибух, внаслідок якого постраждало троє осіб.

Loading...