Новини » Політика 29 вересня, 2018, 15:46
Порошенко: Військовий сценарій повернення Донбасу загрожує повномасштабною війною з РФ
Фото: ar.volyn.ua
Фото: ar.volyn.ua

Президент України Петро Порошенко відкидає можливість військового звільнення Донбасу.

Про це він заявив під час виступу в Національній академії правових наук у Харкові в суботу, пише Українська правда.

Президент сказав, що, за результатами соцопитувань, 11,5% українців виступають за військовий наступ на Донбас.

«Я думаю, що жоден український політик, в тому числі й я, ніколи не прийме рішення, щоб Донецьк був перетворений на Грозний часів першої й другої чеченських воєн. Путінський сценарій, яким він тішиться, нам не потрібен. І ми цього не допустимо», – сказав Порошенко.

«Коли Кремль винищував мирне населення ковровим бомбардуванням… Ми хочемо сказати, що й у цьому Україна – не Росія. Ми належимо до іншої цивілізації, де цінують людське життя. І я як президент ціную життя кожного українця. І точно, як в Росії, ми не будемо приносити це в жертву імперським амбіціям», – наголосив він.

За словами президента, військовий сценарій «загрожує повномасштабною війною з РФ по всьому периметру нашого кордону в умовах, коли нам потрібні ще роки для зміцнення армії».

Також Порошенко підкреслив, що не погодиться з варіантом «ізолювати окуповані території колючим дротом і забути про них на деякий час».

«Натомість я як президент і верховний головнокомандувач точно поділяю думку більш ніж 60% громадян України, які висловлюються виключно за політико-дипломатичне врегулювання. Це і є квінтесенцією моєї стратегії боротьби за мир і деокупацію», – сказав він.

Нагадаємо, президент України розкрив секретні дані щодо терактів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 08:59 :38