Новини » Політика 29 вересня, 2018, 17:36
Хлор для очищення води в окуповану Макіївку завозили з Росії, – МТОТ

Хлор на Макіївську фільтрувальну станцію для очищення води постачався з Російської Федерації.

Про це 29 вересня повідомили у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МТОТ).

За даними відомства, МКЧХ і Швейцарська агенція розвитку та співробітництва надавали хлор для очищення води на фільтрувальні станції КП «Вода Донбасу» в якості гуманітарної допомоги.

«Ці місії не здійснювали доставку хлору на Макіївську фільтрувальну станцію. За наявною інформацією, хлор постачався з РФ», – зазначили в МТОТ.

У міністерстві також повідомили, що МТОТ направило звернення до представників СММ ОБСЄ з проханням надіслати представників Місії до місця спалаху захворювання для з’ясування причин отруєння населення.

У свою чергу у «Східній Правозахисній Групі» повідомили, що станом на ранок 29 вересня відомо про вісім випадків звернення людей до лікарні у Макіївці з симптомами отруєння.

«Ситуація з отруєнням людей у Макіївці торкнулася мешканців двох районів – Гірницький і Радянський ... Окупаційні адміністрації "ДНР" майже одразу підтвердили інформацію про те, що трапилося (про отруєння людей)», – зазначили у Групі.

Також зазначається, що на нараді в окупаційній адміністрації Макіївки щодо контролю епідеміологічної ситуації повідомили, що станом на 11:00 28 вересня у стаціонарних відділеннях Дитячого клінічного центру Макіївки та Міської лікарні №7 перебуває 41 особа, у т.ч. 31 дитина, а за період з 23 по 27 вересня до лікарень звернулося 69 дітей і 19 дорослих.

Нагадаємо, через отруєння водою в окупованій Макіївці на Донеччині було госпіталізовано 87 осіб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 10:27 :09