Новини » Світ 28 вересня, 2018, 3:20
У Петербурзі закрили школу для дітей іноземних дипломпатів

Англо-американській школі в Петербурзі не продовжили договір оренди. Після закриття генконсульств США і Великобританії там навчалися діти дипломатів з різних стран. Причиною закриття англо-американської школи (AASSP) в Санкт-Петербурзі для дітей іноземних дипломатів стало непродовження терміну діючої оренди.

Про це в четвер, 27 вересня, повідомляється на сайті петербурзької філії школи, – пише facenews.

Представники Американської торгової палати в Росії назвали закриття школи «ударом по привабливості» Санкт-Петербурга для інвесторів.

Раніше у зв’язку з закриттям генеральних консульств США і Великобританії в Санкт-Петербурзі, яке відбулося навесні 2017 року, в червні нинішнього року загальна Рада Англо-американської школи прийняла рішення про пошук нової організації для управління петербурзьким філіалом. Процес планувалося завершити до кінця 2018/19 навчального року, що, як окремо вказується в заяві школи, було погоджено з урядом Росії. Проте 20 вересня 2018 року рада директорів дізналася про те, що договір оренди, закінчувався 27 вересня, не буде продовжений.

Англо-американська школа в Санкт-Петербурзі була заснована в 1975 році. До моменту закриття в ній навчалися 140 осіб. Це діти дипломатів з різних консульств, а також діти співробітників міжнародних компаній, що працюють в Санкт-Петербурзі.

При цьому діти американських і британських дипломатів в школі не вчилися з моменту закриття генконсульств, заявила генконсул Ізраїлю в Санкт-Петербурзі Ольга Слів, яку цитує «Інтерфакс». Для всіх учнів, за заявою Слів, це стало «ударом», так як вони не говорять по-російськи, а інших варіантів навчання у них не так багато. На даний момент школа веде переговори з організацією Brookes Educational Group, під егідою якої має намір продовжити роботу.

Як повідомлялось раніше, РФ продовжує використовувати підконтрольні суди для винесення вироків українцям.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 05:14 :34