Новини » Політика 28 вересня, 2018, 13:03
«Стабильное без отрицательной динамики»: Лікарі РФ надали дані про стан здоров’я Сенцова
Олег Сенцов. Фото: tass.com
Олег Сенцов. Фото: tass.com

У Росії повідомили, що за результатами консиліуму лікарів міськлікарні Лабитнангі стан здоров’я незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова визначено як «стабільний».

Про це повідомила у Facebook Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

«Отримала відповідь від голови Ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова. Він повідомив про стан здоров’я Олега Сенцова. За його інформацією, 12 вересня було проведено консиліум лікарів міської лікарні Лабитнангі. Стан здоров’я Олега визначено ними як стабільний. До 3 жовтня заплановано проведення чергового консиліуму лікарів, щоб в подальшому оцінити стан здоров’я Олега і тактику його подальшого ведення», – зазначила вона.

Фото: facebook.com/denisovaombudsman
Фото: facebook.com/denisovaombudsman

Денисова додала, що Сенцов перебуває під диспансерним наглядом через захворювання опорно-рухового апарату. Ще з 8 червня йому продовжують давати харчову суміш та проводити щоденну інфузійну терапію.

«Окрім цієї інформації, на превеликий жаль, з РФ жодного підтверджувального медичного документа мені не надано. Хоча я наполягаю на цьому вже давно. Офіційного висновку консиліуму лікарів немає», – наголосила Денисова.

Вона підкреслила, що має великі сумніви щодо достовірності наданої інформації і якості проведення медичного огляду. «Оскільки в міській лікарні до нього з самого початку ставилися жахливо. Йому не надавали належної медичної допомоги і тиснули психологічно. Саме це було істинною причиною відмови Олега від послуг лікарів Лабитнангського медичного закладу», – наголосила Денисова.

Вона висловила сподівання, що найближчим часом РФ все ж надішле їй офіційні медичні документи про справжній стан здоров’я українського політв’язня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:37 :00