Новини » Політика 28 вересня, 2018, 20:25
Речник Нацкорпусу: Московський патріархат готує заяви про початок міжконфесійної війни
ZIK
ZIK

Навіть якщо церкву законно відстоюватиме чи то громада, чи районна або місцеві ради, все одно лунатиме теза про захоплення «Правим сектором». Адже сьогодні це головний інформаційний вкид пропагандистських російських ЗМІ.

Таку думку висловив речник партії «Національний корпус» Олександр Алфьоров у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, прес-служба Української православної церкви Московського патріархату заявила, що «Правий сектор» намагається захопити будівлю митрополичих палат при Свято-Троїцькому храмі в смт. Богородчани Івано-Франківської області.

«До «Національного корпусу», так само як і до «Правого сектору», теж звертаються за допомогою. Ми підтримуємо громади у відстоюванні Української православної церкви у багатьох областях України, де Московський патріархат навіть у постреволюційні часи намагається силою захоплювати храми», – підкреслив Олександр Алфьоров.

Також речник «Національного корпусу» проаналізував ситуацію, в якій УПЦ МП звинувачує «Правий сектор».

«У храмі у будній день перебували священик і якісь люди. Але чого вони там чекали? І тут раптом до храму нібито вривається «Правий сектор». Це означає, що зараз уже заздалегідь готуються ситуації та повідомлення про те, що в Україні розпочнеться громадянська міжконфесійна війна в тому випадку, якщо Українська церква отримає незалежність», – застеріг Алфьоров.

Щодо Івано-Франківщини, додає він, то ситуація у православному контексті досить різна, адже значні приходи там має і Автокефальна, і Греко-католицька церкви, і навіть УПЦ МП.

«Поруч знаходиться Почаївська лавра, яка зі своїми тітушками повністю контролює вісь по Збручу і відповідає за Московській патріархат на Західній Україні. Тому сьогодні можна констатувати, що церкви сидять і чекають нібито захоплення «Правим сектором».

І навіть якщо церкву законно відстоюватиме чи то громада, чи районна або місцеві ради, все одно лунатиме тезис про «Правий сектор», адже сьогодні це головний інформаційний вкид пропагандистських російських ЗМІ», – пояснив Олександр Алфьоров.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 07:38 :38