Новини » Політика 28 вересня, 2018, 3:05
Порошенко: США є світовим лідером у наданні допомоги українській армії
Петро Порошенко
Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко особливо відзначає значний внесок Сполучених Штатів у розвиток української армії.

Про це Глава держави заявив під час відвідування бази Берегової охорони США «Балтімор» в рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки, – повідомляє прес-служба Президента.

«На сьогоднішній день від США ми отримали понад 1 млрд. американських доларів на підтримку безпеки. Підтримку реформ сектору національної безпеки та оборони України, підтримку закону про національну безпеку та його впровадження, що робить нашу армію сумісною з американською та НАТО», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив: «Ми цінуємо нещодавнє рішення Конгресу США збільшити цю допомогу. Це підтримує наші військові асигнування, які вже перевищили 6% ВВП».

За його словами, цей жест підтримки посилив оборонну співпрацю між нашими країнами і виявився надійним заходом у стримуванні зростаючої російської агресії.

«І я хотів би ще раз повторити – сьогодні найкращим способом захисту Вільного Світу є захист України завдяки новим захисним системам, міцній підтримці реформ, а також новим цільовим санкціям та постійному дипломатичному тиску на Росію», – також зазначив Президент. 

Як повідомлялось раніше, Декларація США про невизнання анексії Криму РФ буде розміщена у офісі Президента України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 06:09 :45