Новини » Регіони 28 вересня, 2018, 10:32
На Закарпатті на будівництво дитячого садка-довгобуда витратили 13,3 млн грн

У с. Фанчиково (Виноградівський район) завершено будівництво нового дитячого садка – колишнього довгобуду, за закінчення якого взялися три роки тому. Ініціатором завершення і здачі в експлуатацію цього важливого для села об’єкта в 2015 році став голова закарпатської ОДА Геннадій Москаль одразу після призначення на посаду голови Закарпатської ОДА.

«Загальна кошторисна вартість будівництва склала 13 мільйонів 308,2 тисяч гривень, ­– зазначає Г. Москаль. – Усього профінансовано 13 мільйонів 301 тисячу гривень, із яких обласний бюджет виділив 8 мільйонів 251,5 тисяч і Державний фонд регіонального розвитку (тобто державний бюджет) – 5 мільйонів 50,1 тисячу гривень.

І тепер коли я чую, що на урочисте відкриття дитсадка прийде нардеп І. Балога й буде розповідати, що це він побудував об’єкт, то мені згадується відома байка про вола, який тяжко орав поле, і набридливу муху, яка сиділа у вола на розі, а потім усім вихвалялася, як тяжко вона працювала. За всю каденцію з 2014 року цей горе-мажоритарник від Виноградівщини й Берегівщини районів не зробив для свого округу абсолютно нічого, зате тепер іде відкривати побудований чужими зусиллями об’єкт. Усе нормально – цілком у стилі Балог», – зазначив у повідомленні на своєму офіційному сайті Геннадій Москаль.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:47 :38