Новини » Львів 28 вересня, 2018, 9:48
На Стрийщині придбали житло для ще однієї дитини-сироти

Голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький та голова Стрийської районної ради Роман Козак вручили ключі від нової квартири Олегу Хомку, особі з числа дітей-сиріт.

Про це йдеться у повідомленні Стрийської райдержадміністрації.

Олег навчається в КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна-загальноосвітня школа-інтернат» на повному державному забезпеченні. Через рік хлопець закінчує школу і буде влаштовувати своє доросле життя. Оскільки його житло у селі Нижня Лукавиця є непридатним для проживання, Олег перебував на квартирному обліку.

Завдяки державній програмі та клопотанням районної влади йому придбано однокімнатну квартиру у селі Дуліби по вулиці Заводській, загальною площею 33,8 кв м. У квартирі наявні всі комунікації, автономне опалення, меблі, побутова техніка. Вартість подарованої квартири – 393 тис. грн, з яких 44500 грн – кошти, виділені з районного бюджету.

Вручаючи хлопцю ключі від нової домівки та документи на право власності, очільники району побажали йому Божої опіки, міцного здоров’я та щасливої долі. Щоб у цьому домі він став справжнім господарем та побудував собі сімейне гніздо. 

У райдержадміністрації зауважують, що цього року на Стрийщині вже придбали житло для двох братів-сиріт. Всього на обліку Служби у справах дітей Стрийської райдержадміністрації перебувають 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 20:02 :24