Новини » Львів 28 вересня, 2018, 10:29
Курорт Моршин святкує своє 140-річчя

У Моршині 27 вересня розпочалися святкування 140-літнього ювілею курорту.

Про це йдеться у повідомленні Моршинської міської ради.

Старт святковим заходам дали навчальний форум та міжнародна науково-практична конференція «Медична реабілітація у санаторно-курортних закладах України. Нові технології реабілітації хворих на курортах Європи. Сучасні вимоги в організації СПА-комплексів на курортах та досвід використання СПА-процедур у медичній реабілітації» в концертному залі Палацу культури ДП СКК «Моршинкурорт».

Захід розпочався з благословення священика, привітання міського голови Моршина Руслана Ільницького та запрошених гостей: директора департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Романа Филипіва, депутата Львівської обласної ради Всеволода Біласа, представників «Укрпрофоздоровниці» та інших поважних гостей.

Сьогодні,28 вересня, з 9  до 17.30  триватиме виставка в Палаці культури ДП СКК «Моршинкурорт».

 З 10 години ранку продовжують роботу  науково-практична конференція та навчальний форум, а ввечері  пройде святковий концерт за участю чоловічої хорової капели «Сурма», народного українського хору «Водограй», творчих колективів Палацу культури ДП СКК «Моршинкурорт».

Натомість, в неділю, 30 вересня, з нагоди відзначення 140-річчя курорту Моршин в амфітеатрі міського парку відбудеться виступ оркестру інструментальної музики.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 00:53 :21