Новини » Львів 28 вересня, 2018, 17:33
Кольорові кульки у небі: у Львові відбулася акція-флешмоб до Дня усиновлення
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Сьогодні, 28 вересня, у Львові пройшла всеукраїнська акція-флешмоб до Дня усиновлення.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

У парку «На валах» Львівська ОДА організувала маленьке свято для дітей, позбавлених батьківської опіки. Перед малечею виступили дитячі ансамблі, які показали свої співочі та танцювальні таланти. У межах акції кілька десятків дітей, тримаючи у руках кульки, сформували велике серце. Опісля ж малеча випустила кульки у небо.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис розповів про мету цієї акції.

«Відповідно до указу президента, десять років тому в Україні було запроваджено День усиновлення, який відзначають 30 вересня. Сьогодні ж у нас відбувається флешмоб, приурочений до цього дня. Основна мета – привернути увагу небайдужих людей, що у нас є ще велика кількість дітей, які перебувають у закладах інституційного догляду, тобто інтернатах всіх типів. Вони чекають на свою сім’ю. Не обов’язково, щоб це було усиновлення, бо не всі діти можуть бути усиновленні, але можуть бути взяті під опіку, у прийомну сім’ю, або у будинок дитячого типу», – сказав Володимир Лис.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

На сьогодні у Львівській області 124 дитини-сироти або такі, що позбавлені батьківського піклування. Вони мають офіційний статус і можуть бути усиновленні, бо перебувають у закладах інституційної системи всіх типів.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Подібна акція також відбулася під стінами міської Ратуші, організована Львівською міською радою. Діти стали у формі серця і пустили кольорові кульки у небо.

«У Львові сьогодні 508 дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування. З них 465 дітей — а це 92%, є влаштовані в сімейні форми виховання. Зокрема в цьому році було усиновлено 18 дітей», повідомив начальник управління служби у справах дітей Львівської міської ради Ростислав Тимків.  

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 20:44 :40