Новини » Світ 28 вересня, 2018, 6:29
Канадці все частіше проводять час в приміщенні, а не на природі, – дослідження
Фото: theguardian.com/Getty Images/All Canada Photos
Фото: theguardian.com/Getty Images/All Canada Photos

Дослідження, опубліковане у четвер Організацією з охорони природи Канади, стверджує, що усе більша кількість канадців надають перевагу пасивному відпочинку.

Близько 90% респондентів сказали, що відчувають себе більш щасливими та здоровішими на природі. Проте три чверті опитаних заявили, що їм комфортніше залишатися вдома, а 66% поскаржилися на те, що вони більше не бувають стільки часу на вулиці, як колись, – інформує видання Guardian. Телебачення не єдина причина, яка утримує канадців вдома: багато зазначили, що погодні умови або комахи також стримують їх від поїздок на природу.

Більшість з 2000 респондентів до переваг проведення вільного часу на відкритому повітрі віднесли почуття щастя, зменшення стресу та, навіть, зниження артеріального тиску.

Незважаючи на збільшення кількості національних парків, дослідження виявило, що 80% канадців побоюються, що природа може бути недоступною майбутнім поколінням.

«Прийшов час відкрито поговорити про блага, які надає природи, а також про нагальність та важливість її захисту», – заявив президент Організації з охорони природи Канади Джон Лаундс.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:12 :24