Новини » Політика 28 вересня, 2018, 18:48
Кадри, фінанси, фаховість: Жебрівський повідомив алгоритм аудиту НАБУ
ZIK
ZIK

Аудитори НАБУ досліджуватимуть ті справи, які вже передані до суду, а не ті, які ще перебувають на стадії розслідування Антикорупційного бюро.

На цьому в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK наголосив аудитор НАБУ Павло Жебрівський.

Гість програми, якого, нагадаємо, Президент України Петро Порошенко призначив аудитором Національного антикорупційного бюро 19 червня 2018 року, повідомив, що аудитори затвердили алгоритм аудиту НАБУ. З його слів, розпочнуть із набору персоналу, перевірять фінанси, а після цього – внесення до ЄРДР і закриття, перевірять, чи відповідає законодавству оперативна діяльність, а також – фаховість слідства.

«Ми досліджуватимемо ті справи, які вже передані до суду, а не ті, які на стадії розслідування. Багато хто боявся, що ми зупинимо розслідування якихось справ. Ми не будемо перевіряти і втручатися у поточні справи, які є у провадженні НАБУ», – уточнив гість студії.

Павло Жебрівський наголосив, що аудитори звертатимуть увагу на дотримання прав людини під час розслідування справ. Гість програми повідомив, що аудитор частково, відсотків на 70, запозичив методику проведення аудиту від фахівців, які здійснили міжнародний незалежний аудит роботи Бюро.

«Нам як аудиторам не потрібно сьогодні втручатися в оперативну діяльність. Нам достатньо фаху всіх трьох, щоб оцінити якість роботи», – зазначив Павло Жебрівський і додав, що оцінку якості роботи Національного антикорупційного бюро України можуть дати українські громадяни.

Нагадаємо, у НАБУ повідомили, що з-поміж 155 кримінальних проваджень, в яких детективи НАБУ завершили досудове розслідування, а прокурори САП скерували обвинувальний акт, у 49 провадженнях навіть не відбулося підготовче засідання, на якому справу мають призначити до розгляду по суті.

Як повідомляли раніше, посол США Марі Йованович висловила підтримку детективам НАБУ під час візиту в Бюро з нагоди третьої річниці його діяльності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 14:19 :18