Новини » Політика 28 вересня, 2018, 18:38
Експерт Лємєнов пояснив, чим конфлікт між НАБУ та САП вигідний Луценкові
ZIK
ZIK

У рамках боротьби САП із НАБУ Юрію Віталійовичу вигідно показати, який він кристально чистий, як він запроторив за грати 2200 корупціонерів, і які фантастичні результати він продемонстрував за час перебування на посаді Генерального прокурора.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив головний експерт Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Олександр Лємєнов.

Гість програми, коментуючи «війну» між антикорупційними органами НАБУ та САП, зауважив, що Генеральному прокурору Юрію Луценку вигідна така ситуація.

«У рамках боротьби САП із НАБУ Юрію Віталійовичу вигідно показати, який він кристально чистий, як він запроторив за грати 2200 корупціонерів, і які фантастичні результати він продемонстрував за час перебування на посаді Генерального прокурора. Але все це задля того, щоб знову повернутися у чисту політику», – вважає Олександр Лємєнов.

Експерт наголосив, що зараз Луценко не є Генеральним прокурором. Лємєнов пригадав, що Юрій Віталійович навіть не має юридичної освіти.

«Хоча я бачу, що наявність юридичної освіти взагалі не допомагає. Але як наслідок ми бачимо чіткі меседжі Генерального прокурора про те, що «я санкціонував, але вони настільки бездарно все провели».

Але тут у мене питання: а навіщо тоді Юрій Віталійович вимагав звільнити Назара Холодницького, якщо працівники НАБУ так бездарно попрацювали по так званій «акваріумній справі». А потім все стало добре, його вже усе задовольняє, але він знову санкціонує.

Тому це просто поступове підігрівання ситуації для того, щоб виглядати як Д'Артаньян на фоні, де усі покидьки. Ось і все», – прокоментував головний експерт Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ.

Нагадаємо, Юрій Луценко заявив, що він санкціонував, і суд дав дозвіл на провадження оперативної роботи стосовно одного зі співробітників САП у рамках кримінальної справи, яку веде НАБУ. При цьому він не сказав, про яке саме провадження йдеться.

Також нагадаємо, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) призначило службове розслідування щодо конфлікту між працівниками бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 12:02 :21