live
Новини » Світ

Держсекретар США: Росія намагається ускладнити життя усім американцям

Державний секретар США Майк Помпео. Фото: EPA-EFE/MICHAEL REYNOLDS

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що Росія докладає всіх зусиль для того, щоб «ускладнити життя всім американцям» напередодні листопадових виборів до Конгресу і місцеві органи влади.

В інтерв’ю телекомпанії CBS він також звинуватив Росію в «лихих намірах» щодо США, повідомляє «Новое время», посилаючись на прес-службу Держдепартаменту.

«Я не сумніваюся, що Росія докладає всіх зусиль, щоб ускладнити життя всім американцям. Це триває десятиліттями, тому американський народ повинен знати, що уряд США активно працює над тим, щоб Росія, Китай, Іран, Північна Корея, всі ті, у кого є злі наміри щодо Америки, не мали можливості істотно втрутитися в американські вибори», – зазначив Помпео.

На питання, чи впевнена адміністрація американського президента у безпеці виборів в Конгрес, Помпео відповів: «Так. У цьому немає ніяких сумнівів».

Відповідаючи на питання, чи намагається адміністрація жорстко протистояти Росії, держсекретар сказав: «Нинішня адміністрація протидіє Росії сильніше, ніж будь-яка інша адміністрація з часів «холодної війни».Loading...
Loading...
Loading...