Новини » Політика 28 вересня, 2018, 1:10
Декларація США про невизнання анексії Криму РФ буде розміщена у офісі Президента України

Декларація про невизнання США анексії Криму Росією у 2014 року, буде розміщена у офісі Президента України Петра Порошенка. Документ було оприлюднено Державним департаментом США від імені Держсекретаря Майка Помпео у липні цього року, а під час 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН його примірник було передано Главі Української держави

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Декларація США про невизнання анексії Криму Росією буде розміщена у офісі Президента України

«Моя присутність тут у США та зустріч в Нью-Йорку (зустріч Президента України зі Спеціальним представником США по Україні Куртом Волкером), де ми мали величезну честь отримати декларацію щодо Криму, підписану Секретарем Помпео. Вона буде розміщена в президентському офісі. Я обіцяю вам», – сказав Петро Порошенко під час відвідування бази Берегової охорони США «Балтімор» в рамках робочого візиту до США.

«Це надзвичайно важливий документ», – наголосив Президент.

Порошенко також підкреслив велике значення висловлених під час Генасамблеї ООН позицій від різних країн – Туреччини, Великобританії, Норвегії, Польщі про те, наскільки важливим є український суверенітет, територіальна цілісність, підтримка для України. «Наскільки важливо зберегти єдність та солідарність світу, боротися за свободу, боротися за демократію», – додав він.

«Якщо ми будемо підтримувати тиск, то Крим стане нестерпним тягарем для Москви і агресія втратить для Кремля будь-який сенс. Росія почала платити за безвідповідальну поведінку, за нелегальну анексію Криму, агресію на Сході моєї країни. Санкції працюють і їх необхідно посилити», – також сказав Глава держави.

Він висловив переконання, що з поверненням на Кримський півострів українського суверенітету, РФ втратить можливості для агресії в інших країнах та дестабілізувати ситуацію в Чорноморському регіоні. «З визволенням Криму, Росія опиниться без пускового майданчика і не зможе демонструвати свою силу над Сирією, загрожувати флангу НАТО в Чорному морі, підривати режим боротьби з розповсюдженням ЗМЗ під керівництвом США шляхом реконструкції радянських ядерних установок в Криму», – наголосив Президент.

Як повідомлялось раніше, Україна витрачає на армію більше, ніж внески країн НАТО в Альянс.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 05:16 :21