Новини » Суспільство 28 вересня, 2018, 5:55
Бомбардування Другої світової війни пошкодили іоносферу Землі

Британські вчені, вивчивши документи, зведення і статистичні дані, з’ясували, що вибухи під час Другої світової війни пошкодили іоносферу.

Про це повідомляє VistaNews.

За словами дослідників, тільки за два роки бомбардувань британських міст, верхні шари атмосфери відчували струси, які можна порівняти з одночасним ударом 300 блискавок.

Виділена таким чином енергія розігрівала атмосферу, після чого спостерігався масовий збій в роботі передавачів і електроприладів.

Якби в той час на навколоземній орбіті космічний корабель, то астронавти могли візуально спостерігати струс верхньої межі атмосфери.

Вчені стверджують, що Друга світова війна і наступні випробування ядерних бомб стали каталізатором виникнення озонових дір і глобального потепління на планеті.

Третя світова війна може взагалі залишити землю без атмосфери під смертельними променями сонячної радіації.

Також, раніше дослідники з Великобританії повідомили, що атмосфера на Землі почала формуватися завдяки грибам.

За їх словами, багата киснем атмосфера утворилася на Землі завдяки рослинам. Однак, на думку дослідників, на ранніх етапах рослини ще не були достатньо розвинені, щоб самостійно забезпечувати планету киснем. В цьому їм допомагали гриби, доставляючи фосфор від скель до рослин, тим самим стимулюючи фотосинтез.

Як повідомлялось раніше, вчені Гарварду заявили, що на США чекає глобальна катастрофа.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 18:06 :05