live
Новини » Політика

Володимир Яворівський назвав найнебезпечніші для проживання людей міста України

ZIK

Найнебезпечніші для проживання міста – це Харків та Одеса. Як на мене, там сидять дуже специфічні мери. А громадяни, на чиїх очах це все відбувається, вони категорично й гостро виступають проти них. Тому звичайно, що тут наступає помста.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України кількох попередніх скликань Володимир Яворівський.

Гість програми, коментуючи відеозвернення активістки і радниці мера Херсона Катерини Гандзюк, яку облили сірчаною кислотою, до української влади та звичайних українців, зазначив, що в кримінальних акціях проти активістів він бачить двох співавторів:

«Перший – це ті фізичні персони, яких це стосується. От усі ми пам’ятаємо епізод із Михайликом. Ми також добре знаємо, що він публічно виступав проти мера Одеси. Але хіба нинішня влада не знає, що в мера Одеси подвійне громадянство, що на нього заведено декілька кримінальних справ, і що він причетний до якихось інших речей? Знає. Але він сидить і далі керує містом», – зауважив гість програми.

Володимир Яворівський каже, що така сама ситуація сьогодні в Харкові.

«І з моєї точки зору, це два міста, де ця проблема стоїть найгостріше. Тому найнебезпечніші для проживання міста – це Харків та Одеса. Як на мене, там сидять дуже специфічні мери. А громадяни, на чиїх очах це все відбувається, вони категорично й гостро виступають проти них. Тому звичайно, що тут наступає помста», – прокоментував колишній нардеп.

А от щодо «другого співавтора кримінальних акцій проти активістів», Володимир Яворівський наголосив, що не потрібно забувати і про Москву.

«Ця ситуація є дуже гнітюча. Я вроджений оптиміст, але зараз мені дуже тривожно на душі, що Україну починають розбирати і розтягувати по кутках», – додав колишній народний депутат.

Нагадаємо, у вівторок, 31 липня, на Катерину Гандзюк напали біля її будинку – невідомий облив її кислотою. Вона отримала хімічний опік близько 30% тіла – голови, обличчя, рук, ніг, передньої частини грудної клітки, опік лівого ока.

Справу Катерини Гандзюк перекваліфікували з «хуліганки» на тяжкі тілесні ушкодження з метою залякування.

Напад у Херсоні на Катерину Гандзюк – проукраїнську активістку, волонтерку, є одним з елементів розгортання системного антиукраїнського терору на півдні України, заявив у коментарі IA ZIK народний депутат України VII скликання, екс-радник голови СБУ Юрій Михальчишин, який особисто знайомий із Катериною Гандзюк.Loading...
Loading...
Loading...