Новини » Регіони 27 вересня, 2018, 11:50
В Ужгороді штрафуватимуть за спалювання листя і сухої трави

Спалювання сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття насамперед навесні та восени перетворюється на справжнє екологічне лихо.

Незважаючи на численні перестороги, громадяни продовжують проводити такі «прибирання», тим самим отруюючи повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються в організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (зокрема, онкологічних) захворювань. Разом із димом у повітря, а потім і в легені людини потрапляють важкі метали, діоксини, бензопірени, окиси азоту, найрізноманітніші канцерогенні сполуки. Із листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери.

Працівники відділу муніципальної інспекції з благоустрою Ужгородської міської ради, міжрайонного відділу УДСНС України у Закарпатській області та Держекоінспекції проводитимуть рейдові обстеження території Ужгорода для контролю і недопущення спалювання відходів, – інформує штаб цивільного захисту міської ради.

До порушників природоохоронного законодавства застосовуватимуться заходи адміністративного впливу: на громадян накладається штраф у розмірі від 170 до 340 грн, на посадових осіб – від 850 до 1190 грн. За особливо великі збитки передбачена і кримінальна відповідальність.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 02:14 :10