Новини » Події 27 вересня, 2018, 13:01
В одеських геологів поліція виявила незаконне зберігання ракет «земля-повітря»

Поліція розслідує справу про незаконне зберігання зброї працівниками державної Одеської служби з активних впливів на гідрометеорологічні процеси.

Про це йдеться в ухвалі Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 7 вересня, пише «Українська правда».

Тоді суд дозволив арештувати 17 ракет типу «земля-повітря» протиградових ракетних комплексів типу «Кристал-1», калібру 82,5 мм.

Як стверджує слідство, зброю виявили та вилучили 6 вересня під час обшуку на держпідприємстві на території села Шабо Білгород-Дністровського району.

Зазначається, що справу в листопаді 2016 року порушила Служба безпеки.

Під час розслідування поліція зверталась до Міністерства оборони, яке відповіло, що Службі з активних впливів на гідрометеорологічні процеси не видавали дозволи на зберігання зброї, і що геологи не погоджували запуски ракетних комплексів.

Разом із ракетами правоохоронці вилучили журнал під назвою: «Сводный журнал пункта взаимодействия № 14» та лист А-4 з множинними написами. Документацію також арештували.

За даними слідства, на підприємстві також зберігались ракети комплексу «Алазань-2М», однак серед знайдених під час обшуку вони не зазначаються.

ДП «Одеська служба з активних впливів на гідрометеорологічні процеси» належить Міністерству аграрної політики та продовольства.

Згідно з реєстром, воно займається діяльністю у сфері інжинірингу, геології та геодезії, наданням послуг технічного консультування в цих сферах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 13:52 :21