Новини » Київ 27 вересня, 2018, 1:10
В конфлікт щодо скандального будівництва в Києві втрутився Кличко

Мер Києва Віталій Кличко закликав забудовника зупинити скандальне будівництво поблизу озер на Осокорках до моменту ухвалення рішення в суді.

Про це повідомляє прес-служба КМДА за результатами зустрічі мера з представниками забудовника, громадськими активістами, керівниками профільних департаментів КМДА та поліції.

«Такі конфлікти не повинні вирішуватися шляхом протистояння. Не повинно бути безладів. Вирішувати всі питання, шукати компроміси, необхідно за столом переговорів. Тому я звертаюсь до забудовника – спілкуватися з людьми», – сказав Кличко.

Він також закликав сторони конфлікту запровадити мораторій на будь-які дії.

«Нехай юристи доводять позиції сторін, а суд ухвалює рішення», – відзначив мер.

Кличко також запропонував представникам компанії-забудовника зробити детальний макет забудови території з урахуванням інтересів громади навколишніх мікрорайонів. Також він надав протокольне доручення профільним службам КМДА здійснити перевірку планів будівництва на спірній території.

Мер відзначив, що ці території були визначені як перспективні для забудови ще кілька десятиліть тому.

«Кожного року в Київ приїжджає жити і працювати понад 200 тисяч людей. І місто буде рости, хочемо ми цього чи ні», – сказав Кличко.

Він зазначив, що під час отримання дозвільної документації, в 2005 році, компанія забудовник внесла в план будівництво соціальної інфраструктури. Насамперед садочків, шкіл. Також, за планом, повинна бути створена рекреаційна зона навколо озер загальною площею близько 180 гектарів.

«Дотримання зобов’язань ми контролюватимемо», – наголосив Кличко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:19 :17