Новини » Політика 27 вересня, 2018, 22:46
Україна витрачає на армію більше, ніж внески країн НАТО в Альянс, – Президент
Петро Порошенко
Петро Порошенко

Україна витрачає на оборонний і безпековий сектор 6% ВВП, що є більше, аніж мінімальні обов’язкові зобов’язання для країн-членів Північноатлантичного альянсу.

Про це заявив Президент Петро Порошенко, виступаючи на церемонії передачі двох американських патрульних катерів класу Island Україні, що відбулася на базі Берегової охорони США «Балтимор», –  повідомляє Укрінформ.

«Наші військові зобов’язання зараз становлять 6% ВВП. Ця цифра наразі вища, ніж мінімальні зобов’язання для членів НАТО. Це підтверджує, що Україна є по факту східним флангом НАТО», – сказав він.

Водночас Президент підкреслив, що нині нова українська армія ефективно зупиняє російську агресію, бореться за свободу і демократію і фактично виконує функцію східного флангу НАТО.

Порошенко також нагадав, що подав до парламенту зміни до Конституції в частині закріплення курсу інтеграції України в ЄС і НАТО.

«Найкращий спосіб захищати вільний світ – це захищати Україну новими оборонними системами, новими цільовими санкціями і дипломатичним тиском на Росію», – наголосив глава держави.

Як повідомлялось раніше, із 25 до 27 вересня Президент Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у США в рамках участі в Генеральній асамблеї ООН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 00:27 :39