Новини » Курйози 27 вересня, 2018, 23:55
У Британії жінка позичила бойфренду £ 50 тисяч, щоб він одружився із нею

Після порушення умов дивного шлюбного договору дизайнер з Лондона почала мстити чоловікові, переслідувати його і пов’язаних з ним жінок.

Про це повідомляє newsyou.

У Британії судять 43-річну дизайнера інтер’єрів Ліну Танташ, яку звинувачують у переслідуванні колишнього бойфренда, 50-річного ірландського режисера Жарлата Райса.

Слідство довело, що британка змусила чоловіка підписати контракт, за умовами якого вона позичила йому £ 50 тисяч, а натомість вимагала, щоб він на ній одружився протягом року, не міняв номер телефону, регулярно телефонував їй і завжди відповідав на її дзвінки.

Після того, як ірландець перестав виконувати умови угоди і відмовився брати Танташ в дружини, вона почала мстити екс-бойфренда.

Встановлено, що у Райса з дизайнером був короткочасний роман в Дубліні в 2007 році. З тих пір він безуспішно намагався звільнитися від закоханої в нього жінки. За його словами, він дійсно підписав два сумнівних контракту, але лише, щоб позбавити себе від переслідувань Танташ і ніколи не мав намірів одружитися з нею.

У той же час Райс не уточнив, повернув він гроші в сумі £ 50 тисяч своєї колишньої співмешканки. Жінка ж заявляє, що протягом 10 років вона перебувала в цивільному шлюбі з режисером, погасила його борги і допомагала з кар’єрою, а помстилася виключно в якості покарання за невиконання угоди. В ході розслідування було встановлено, що ірландець, не витримавши домагань нав’язливою британки, переїхав до Великобританії, де влаштувався викладачем в коледжі Брайтона. Дізнавшись про це, Танташ також змінила місце проживання і почала більш активно переслідувати колишнього бойфренда.

Поліція встановила, що вона найняла приватного детектива для стеження за Райсом, писала погрози і образи жінкам-колегам режисера, яких вона підозрювала в стосунках з ним. Також встановлено, що Танташ постійно викликала таксі і замовляла піцу до офісу колишнього бойфренда, щоб поставити його в незручне становище і змусити оплатити послуги, які він не замовляв.

Суддя попередила Танташ про неприпустимість такої поведінки. Служителі Феміди прийняли сторону Райса, визнавши, що його життя через домагання британки перетворилися на справжній кошмар. Вирок стосовно обвинуваченої будуть оголошено в наступному місяці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 14:01 :40