Новини » Політика 27 вересня, 2018, 3:15
Порошенко: Росія показує зневагу, продовжуючи ігнорувати накази Міжнародного суду

Попри ухвалу Міжнародного суду ООН з вимогою до Росії скасувати заборону діяльності Меджлісу в окупованому Криму, Москва продовжує ігнорувати це рішення, демонструючи зневагу до цього важливого міжнародного органу.

Про це заявив, виступаючи в сесійній залі Генасамблеї ООН Президент України Петро Порошенко, – повідомляє Укрінформ.

«На початку 2017 року Міжнародний суд ООН наказав Росії скасувати заборону діяльності Меджлісу – представницького органу кримських татар в окупованому Криму. Проте Росія продовжує ігнорувати цю ухвалу, нехтуючи не лише своїми міжнародними зобов’язаннями, а й демонструючи зневагу до самого Суду», – заявив Президент України.

Він також звернув увагу на ще один важливий елемент, що розглядається в Міжнародному суді – збиття в 2014 році літака МН17 та причетність Росії до цієї трагедії. У цьому зв’язку Президент підкреслив важливість, що Австралія й Нідерланди недавно приєдналися до зусиль України притягнути Росію до відповідальності за цей злочин.

«Міжнародна спільнота вже вкотре закликає Росію визнати свою відповідальність та припинити деструктивні дії як в Україні, так і в інших місцях. Ми знаємо, що правовий шлях є найбільш тривалим, але впевнені, що зрештою він дозволить нам добитися правосуддя», – заявив Петро Порошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 22:22 :29