Новини » Суспільство 27 вересня, 2018, 20:57
Остап Дроздов: В Україні назріває реванш януковичівської псевдоеліти
ZIK
ZIK

В Україні назріває реванш попередньої, януковичівської псевдоеліти, і чим більше в Україні відбувається «проукраїнської неякості», тим більше можна говорити про реванш.

Про це в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK заявив журналіст, телеведучий Остап Дроздов.

Гість програми закликав не недооцінювати ймовірності реваншу проросійських сил і політиків часів президентства Віктора Януковича.

«Це є такі старі динозаври, які мають під собою колосальні ресурси, які навіть не снилися всьому проукраїнському сегменту разом узятому. Вони мають колосальні медіа-ресурси, вони мають колосальні ресурси фінансові й промислово-індустріальні. Я попереджав ще рік тому про те, що в Україні назріває реванш попередньої, януковичівської псевдоеліти», – заявив Остап Дроздов.

З його слів, не йдеться про «лякалки» і необхідність голосувати за «менше зло», а про об’єктивну реальність, про яку слід говорити.

«І чим більше відбувається… такої «проукраїнської неякості», тим більше ми можемо говорити про реванш», – каже журналіст.

«Плюс ми бачимо, як іде серйозний відтік східноукраїнського, південноукраїнського так званого електорату. Цей електорат проявляє себе у своїх найкращих традиціях. Він завжди був безпринципний. Він є безпринципним і в ці моменти, тому з цим треба працювати», – заявив Остап Дроздов.

Остап Дроздов, резюмуючи, наголосив, що реванш – можливий.

«Якщо цього не розуміють основні політичні гравці, для кого Україна все ж таки щось важить, а не просто це є знак долара після тризуба, то про це потрібно серйозно думати», – заявив Остап Дроздов.

Як повідомляли раніше, політолог Володимир Фесенко заявляв, що прямого реваншу проросійських сил в Україні не буде, проте будуть спроби замиритися із Путіним і вийти на якісь домовленості, і на це є суспільний запит.

Нагадаємо, голова КВУ заявляв, що на майбутніх виборах в Україні проросійські сили можуть отримати високі показники.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 00:18 :32