Новини » Світ 27 вересня, 2018, 20:17
Не за того себе видає: Односельчани Боширова впізнали у ньому Толю Чепігу
Руслан Боширов
Руслан Боширов

У Росії мешканка села Березівка Амурської області впізнала в одному з підозрюваних в отруєнні Скрипалів - Русланові Боширову - свого односельця Анатолія Чепігу.

Про це пише видання «Комерсант».

«Це він, Толя (Чепіга, – ред.) Сто відсотків він. Очі чорні майже, і голос його. У 1996 році він закінчив Березівську школу і вступив до ДВЗКУ (Далекосхідне вище загальновійськове командне училище, – ред.). Дуже розумний, хороший хлопець, кмітливий, язик добре підвішений, навчався чудово. Всі про нього можуть сказати тільки позитивне. Не пив, не курив, у жодних поганих компаніях ніколи замішаний не був», – сказала землячка Чепіги, з якою він близько спілкувався в шкільні роки.

Вона також заявила, що впізнає Анатолія Чепігу в усіх опублікованих матеріалах. І згадала його день народження (на початку квітня) і наявність старшої сестри Галини.

Раніше видання The Insider і Bellingcat повідомили, що Анатолій Чепіга – це справжнє ім’я Руслана Боширова, якого Велика Британія разом із Сергієм Петровим звинуватила в отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів.

Село Березівка розташоване за 37 кілометрів від села Миколаївка, в якому народився Чепіга. За інформацією газети, сім’я Чепіги тривалий час жила в Березівці, після чого переїхала до Благовєщенська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 07:40 :16