Новини » Регіони 27 вересня, 2018, 12:50
На Прикарпатті турецька агенція продовжить співпрацю з Рогатинським районом

На Прикарпатті з робочим візитом у Рогатинському районі побував координатор програми турецької агенції зі співробітництва та координації ТІКА в Україні Хаджи Байрам Болат. В цьому районі ТІКА вже реалізувала 4 соціальних проекти в 4 населених пунктах.

 Про це сьогодні, 27 вересня, повідомив власкор IA ZIK.

Зокрема, протягом року в Рогатинському районі реалізовувались чотири проекти за фінансової підтримки Турецького Агентства зі співробітництва та координації при Раді міністрів Турецької Республіки. Йдеться про капітальний ремонт Верхньолипицької амбулаторії, Пуківської ЗОШ I-III ступенів та сільського клубу в селі Лопушня. За кошти турецької агенції Рогатинська міська рада впровадила систему єдиного документообігу.

Координатор програми Хаджи Байрам Болат побував на цих об’єктах в супроводі керівництва району. Він зазначив, що готовий і надалі співпрацювати, адже місто Рогатин має велике значення в історії Туреччини.

Нагадаємо, турецьке агентство було відкрито в 1992 році. Сьогодні його представники функціонують більше ніж у 100 країнах світу. Діяльність агентства являє реалізацію економічних, історичних, та культурних проектів, направлених на потреби тої чи іншої країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 09:54 :41