Новини » Політика

Лише 43% нардепів відвідали всі засідання Верховної Ради у вересні, – КВУ

Засідання Верховної Ради України. Фото: Лазаренко Микола/УНІАН

Лише 43% народних депутатів (180 із 423) відвідали всі засідання Верховної Ради у вересні.

Про це ІА ZIK повідомили сьогодні у Комітеті виборців України (КВУ).

За даними письмової та електронної реєстрацій, десять депутатів не були на жодному засіданні. Серед них Євген Мураєв, Дмитро Ярош, Лев Підлісецький, Юрій-Богдан Шухевич. Традиційно не були присутні в Раді депутати-втікачі Євген Бакулін, Олександр Онищенко та Сергій Клюєв. Окрім того, не відвідували засідання В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання повноважень, а також Надія Савченко, яку утримують під вартою.

Офіційно депутати пропустили засідання Ради з невідомих причин. Тобто не через хворобу чи відрядження, зазначають у КВУ.

Найбільше депутатів-прогульників у групі «Воля народу», у фракції «Опозиційного блоку» та групі «Відродження». У середньому на засіданнях Ради були відсутні з невідомих причин 38% депутатів «Волі народу», 29% – «Опозиційного блоку» та 25% – «Відродження».

Найвищі показники відвідування в Радикальної партії Олега Ляшка та Блоку Петра Порошенка. У середньому на засіданнях були відсутні 12% депутатів РПЛ, 14% – БПП, 16% – «Народного фронту», 18% – «Батьківщини» і 22% – «Самопомочі».

Найбільше депутатів були присутні на пленарному засіданні 20 вересня, під час якого було призначено нових членів Центральної виборчої комісії. На момент голосування в залі не було лише 39 депутатів, що є найкращим показником за цей рік.

Loading...