Aнонси

усі анонси
Новини » Події 222 Читать эту новость на русском

Журналісти запустили безпілотник над військовою частиною ЗСУ, – Генштаб

Біля військової частини в районі села Павлівка на Вінниччині перехоплений безпілотник, який запустили «представники одного з національних телеканалів».

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних сил України.

Військові не уточнили, про який телеканал іде мова. Як повідомили у прес-службі, спостережним постом однієї з військових частин було виявлено групу невідомих осіб, які намагалися запустити безпілотний літальний апарат.

«Потім спостерігачем-оператором було виявлено в повітряному просторі з північної сторони на окраїні адміністративно-господарчої території військової частини літальний апарат, орієнтовно за типом «Крило», який після увімкнення приладу технічної протидії, почав зниження висоти», – заявили в Генштабі.

Згідно з повідомленням, до представників телеканалу прибув черговий підрозділ охорони та патрульна група зонального відділу Військової служби правопорядку.

«Начальник підрозділу охорони провів роз’яснювальну роботу та вкотре попередив про заборону запуску БПЛА та ведення фото-відеозйомки військових об’єктів», – заявили військові.

Вони зазначили, що на місце події прибули представники Служби безпеки України для детального з’ясування всіх обставин та надання відповідної оцінки діям громадян.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News